Kontakt

Jeśli tu jesteś, to wiedz, że bardzo się z tego cieszę. Chcę pisać o sobie na blogu, o moich przeżyciach i pasjach, ale ta strona mojego bloga jest poświęcona mojej komunikacji, właśnie z Tobą. Często siedzisz na necie i piszesz ze znajomymi? Jeśli tak, to może i ze mną chcesz nawiązać kontakt osobiście? Poniżej znajdują się portale społecznościowe, na których możesz mnie znaleźć. Chętnie poznam moich stałych obserwatorów i czytelników. Linki do nich znajdziesz na głównej stronie mojego bloga!


                                                                                                          
Facebook, to chyba najpopularniejszy portal społecznościowy w Polsce. Wyszukaj tam mojego bloga i zaglądaj od czasu do czasu, może jakieś zdjęcie, lub post przypadnie Ci do gustu. ☻
Snapchat ostatnio coraz bardziej się rozwija, znajomych przybywa coraz więcej, a ja sama korzystam z niego bardzo często i miło by było gdybyś wpadł. werciaxdddd

 Instagram, to miejsce gdzie wstawiam moje ulubione zdjęcia, jeśli masz ochotę to kliknij serduszko, może uda mi się Ciebie czymś zainspirować.
Tumblr jest jak gdyby drugim wydaniem mojego bloga, więc jeśli nie chce Ci się wchodzić w przeglądarkę, to zapraszam właśnie tu. Choć nigdy nie marzyłam o byciu Tumblr Girl, to czerpie z tej aplikacji dużo inspiracji i właśnie tutaj najpierw trafiają zdjęcia, które później lądują na blogu.

To wszystkie aplikacje, na których jestem aktywna (chociaż nie wspomniałam o mucisca.ly, ale o tym może w innym poście xD) i chętnie was poznam. Jeśli chcesz się skontaktować w innej sprawie pisz na e-meil'a:

werciaxblog@gmail.com

1 komentarz:

 1. Świetny blog! ♥
  __
  Proponuje moją stałą obserwacje oraz komentarze za głos na zdjęcie w konkursie L'oreal
  KONKURS L'OREAL
  Zaloguj się poprzez konto w sieci społecznościowej bądź załóż je na stronie (znajomi nie widzą twojej aktywności). Napisz do mnie w komentarzu pod ostatnim postem! ;)

  OdpowiedzUsuń